Aspirin 500mg 100 tabletek

47,38

SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: celuloza, skrobia kukurydziana. Wskazania Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, bóle menstruacyjne Gorączka Dolegliwości towarzyszące grypie i przeziębieniu. DziałanieKwas acetylosalicylowy, substancja czynna zawarta w preparacie Aspirin, działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowe i przeciwzapalnie. Po przyjęciu doustnym maksymalne stężenie w osoczu występuje po 0.3 do 2 godzin.

SKU: 3d2b9f0ffcde Kategorie: , , Tagi: , ,

Opis

Aspirin 500mg 100 tabletek

Forfarm

SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: celuloza, skrobia kukurydziana. Wskazania Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, bóle menstruacyjne Gorączka Dolegliwości towarzyszące grypie i przeziębieniu. DziałanieKwas acetylosalicylowy, substancja czynna zawarta w preparacie Aspirin, działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowe i przeciwzapalnie. Po przyjęciu doustnym maksymalne stężenie w osoczu występuje po 0.3 do 2 godzin.

Ceneo

Zdrowie

Leki bez recepty

Przeciwbólowe

Aspirin 500mg 100 tabletek

na gardło dla dzieci, vichy 89 mineral, odrobaczanie, ziołowe tabletki na potencje, hudrolat, maxicortan maść cena, podwyzszony poziom zelaza, pocenie się krocza, rhelax, pfizer szczepionka na covid, najlepsza witamina d dla dorosłych, maść na ukąszenia komarów, hemolan, płyn do higieny intymnej dla kobiet w ciąży, octenisept cena, skudexa na co pomaga, max factor podkład healthy skin harmony, herbata dla niemowląt, klej do protez corega cena

yyyyy