3 stycznia 2023 Autor admin Wyłączono

Leczenie energią na odległość – cała prawda o uzdrawianiu

Podejście holistyczne do zdrowia jest coraz bardziej rozpowszechniane. Informacje odnoszące się do tego działu pojawiają się w kanałach społecznościowych, blogach, stronach czy telewizji. Dzięki temu można dowiedzieć się wielu ciekawych i przydatnych informacji o zdrowym leczeniu bez użycia chemii czy drogich medykamentów. Wykorzystanie zależności energetycznych pomoże w polepszeniu stanu zdrowia fizycznego oraz psychicznego. Jak rozpocząć swoją przygodę z bioenergoterapia?

W jaki sposób działa leczenie energią na odległość?

Proces leczenia energią na odległość jest uwarunkowany doświadczeniem. Osoba uzdrawiająca, która posiada odpowiednią oraz świadomą moc zarówno duchową, jak i energetyczną, potrafi rozpoznawać stan, a także zaburzenia każdej osoby. Aby przywrócić kogoś do naturalnej równowagi, przede wszystkim usuwa się wszelkiego rodzaju negatywne promieniowanie energetyczne, emocje, niskie wibracje, blokady. Wszystko poddawane jest regeneracji. Leczenie energią na odległość pomaga w przywróceniu odpowiedniego stanu w ciele, psychice, egzystencji i obszarach duchowych. W głównym założeniu poprawia ogólny stan zdrowia, wydłuża długość życia, poprawia relacje, rozwija intuicję, niweluje problemy lękowe, depresyjne, a przy tym nadaje harmonię.

Kiedy warto użyć tej metody?

Skłonienie do sięgnięcia po radę osoby zajmującej się bioenergetyką powinno opierać się na zrozumieniu, że medycyna nie zawsze jest idealna. A przy tym warto sprawdzać każde założenia lekarzy. Często zdarza się, że do końca nie są wyjaśnione symptomy chorób, nakładają się one na siebie, nie dając jednoznacznej odpowiedzi. W tym momencie pomóc może leczenie energią na odległość. Toksyczne relacje, niestabilność, zła sytuacja w pracy czy domu rodzinnym mogą mieć podłoże skutkujące negatywnym zachowaniom chorobowym, które nie zostanie rozpoznane w ośrodku medycznym. Z tego powodu zawód bioenergoterapeuty cieszy się wysoką skutecznością działań.