17 sierpnia 2021 Autor admin Wyłączono

Kiedy stosować podkolanówki 1 stopnia?

Nie da się ukryć, że z problemami typowo związanymi z układem krążenia bardzo często mają najwięcej problemów kobiety. To one najczęściej wykonują siedzącą pracę, noszą szpilki muszą dźwigać ciężkie segregatory w biurze, przez to w pewnym momencie dosyć mało się ruszają. Sporo mężczyzn również cierpi na tego typu dolegliwości, zwłaszcza gdy zmaga się z nadwagą, a także prowadzi siedzący tryb życia. Warto wtedy zacząć od razu stosować podkolanówki uciskowe 1 stopnia, gdy tylko zauważysz pierwsze objawy, które mogą świadczyć o niewydolności żylnej. Co można jeszcze powiedzieć o tego typu produktach? Dlaczego warto jeszcze je stosować? 

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia

Podkolanówki uciskowe 1 stopnia są świetnym produktem, który powinien być stosowany tuż na początku wszystkich problemów z żylakami, a także z układem krwionośnym. Przeznaczone są one zwykle do codziennego użytkowania i przynoszą naprawdę zadowalające efekty. Tuż po przebudzeniu warto założyć podkolanówki uciskowe, dzięki temu poczujesz od razu komfort funkcjonowania. Po podkolanówki uciskowe 1 stopnia warto sięgać przede wszystkim w celach profilaktycznych, niestety, ale istnieją również skarpetki, czy podkolanówki drugiego i trzeciego stopnia, które już powodują nieco większy ucisk. Warto zapobiegać i rzeczywiście kupować podkolanówki uciskowe 1 stopnia. Jeżeli zauważyłeś u siebie jakiekolwiek dolegliwości, od razu zgłoś się do lekarza i zakup sobie takie podkolanówki.

Gdzie szukać podkolanówek kompresyjnych?

Przede wszystkim na pewno zastanawiasz się, gdzie szukać tego typu podkolanówek uciskowych 1 stopnia? Zaglądając na stronę: https://kompresyjni.pl/pl/content/23-podkolanowki-medyczne-uciskowe-1-klasa-kompresji,  znajdziesz bardzo wiele różnorodnych produktów, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Warto wybrać odpowiedni rozmiar skarpetek uciskowych, przeglądając tabelę rozmiarów. Co istotne, są one w kolorach neutralnych: czarnych, cielistych, dzięki temu masz pewność, że produkt, który zakupisz dopasujesz do swojej stylizacji. Podkolanówki ciemne, białe, czy cieliste pasują do każdego koloru ubioru, dlatego z pewnością świetnie będą się wspólnie komponować.