Jakie efekty przynosi w leczeniu trądziku we Wrocławiu zabieg AuqaPure?
8 lutego 2023 Autor admin Wyłączono

Jakie efekty przynosi w leczeniu trądziku we Wrocławiu zabieg AuqaPure?

Zabieg AuqaPure to doskonały sposób na poprawę krążenia w tkankach skóry, a dzięki możliwości wprowadzenia substancji aktywnych odżywienie i nawilżenie komórek. Czy w leczenia trądziku we Wrocławiu sprawdzi się zastosowanie wodnej mikrodermabrazji?

AuqaPure wodny peeling w leczeniu trądziku we Wrocławiu

Do oczyszczenia, odświeżenia skóry, odżywienia jej i odmłodzenia doskonale sprawdza się hydropeeling próżniowy z aplikacją odżywczych koktajli i substancji dobroczynnych dla skóry. Zabieg Auqapure to doskonałe rozwiązanie w przypadku leczenia trądziku we Wrocławiu, ze względu na skuteczne usunięcie nadmiaru sebum, zanieczyszczeń skóry i martwego naskórka — również w przypadku cery wrażliwej i delikatnej.

Szeroki wybór koktajli — w terapii leczenia trądziku we Wrocławiu, pozwala dobrać precyzyjnie dobrać substancje aktywne do indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta. Mowa tu między innymi o ekstraktach roślinnych np. z wąkroty azjatyckiej, miodu, przyspieszających regenerację skóry, kompleks peptydowy i kwas hialuronowy — pobudzających wydzielanie kolagenu i elastyny, a także kolei papina i owies usuwają niedoskonałości i martwe komórki naskórka.

Jak przebiega zabieg AquaPure przy leczeniu trądziku we Wrocławiu?

W pierwszym etapie zabiegu AuqaPure zalecanego w terapiach leczenia trądziku we Wrocławiu [https://glowclinic.pl/leczenie-tradziku.html] dogłębnie oczyszcza się skórę, aplikując kolejno substancje przyspieszające proces eksfoliacji, usunięcia zanieczyszczenia, pozbycia się martwych komórek naskórka i wszelkich niedoskonałości skóry, a także dostarczenia antyoksydantów, które nawilżają i odżywiają skórę. W drugim etapie wykonuje się elektroporację (z możliwością aplikowania wybranego serum) i mikroprądy pobudzające regenerację kolagenu i elastyny, poprawiają napięcie skóry. Zabieg kończy się wyciszeniem skóry celem poprawy ukrwienia, zmniejszenia nadwrażliwości skóry. AquaPure to bezbolesny, nieinwazyjny sposób na leczenie trądziku we Wrocławiu.