28 kwietnia 2022 Autor admin Wyłączono

e-okularnicy.pl — sklep okulistyczny z najlepszymi cenami na rynku w Polsce!

Soczewki okularowe Izoplast — wysoka jakość w służbie Twoim oczom

Wszystkie soczewki oferowane przez sklep okulistyczny e-okularnicy.pl są niesamowicie wysokiej jakości. Soczewki muszą być niezawodne w każdej sytuacji, ponieważ są poddawane surowej ocenie użytkowników. Soczewki okularowe Izoplast mogą być właśnie taką opcją! Spełniają wiele ważnych funkcji, a ich parametry mają fundamentalne znaczenie w kontekście codziennego noszenia. Do soczewek okularowych podchodzą bardzo poważnie, ponieważ muszą być one perfekcyjne. Jeżeli interesują Cię wysokiej klasy soczewki okularowe Izoplast, to powinnaś lub powinieneś odwiedzić stronę e-okularnicy.pl!

JZO Izoplast 150 M Transitions 8 Ideal UV — soczewki fotochromowe specjalnie dla Ciebie!

Te fotochromowe soczewki Izoplast 8 generacji z nietrudną w czyszczeniu powłoką antyrefleksyjną Ideal UV są niesamowicie odporne na zarysowania, cechują się wysoką estetyką — przejrzyste w pomieszczeniach, brak widocznego zabarwienia, bardzo mocno zabarwiają się na słońcu, mają krótki czas zaciemniania się i rozjaśniania, gwarantują doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV i olśnieniem słonecznym oraz właściwe postrzeganie barw otoczenia. Cena, która podana jest na stronie, odnosi się do jednej pary soczewek, czyli dwóch sztuk. Przy zakupie oprawek okularowych z soczewkami Izoplast montaż jest gratis!

Okulary Solano — najnowsza technologia w przepięknej oprawie!

Okulary Solano przeciwsłoneczne z polaryzacją o numerze SS 10403 mają szerokość soczewki 58 mm, szerokość mostka 15 mm oraz długość zausznika wynoszącą 142 mm. W przypadku tych okularów termin realizacji wynosi od 2 do 3 dni roboczych. Okulary Solano SS 10403, a dokładniej ich kształt, opisywany jest jako geometryczny. Wykonane zostały z metalu oraz wyposażone są w polaryzację i filtr UV. Zapewniają użytkowniczce i użytkownikowi pełną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Okulary Solano w zestawie gratis zawierają: etui do okularów oraz ściereczkę do czyszczenia okularów.